PRELEKCJE

 

PANEL DYSKUSYJNY: Wyobraź sobie że cała publiczność siedzi nago...

Wyobraź sobie że cała publiczność siedzi nago... to jest zdecydowanie najgorsza rada jaką może dostać ktokolwiek występujący publicznie. I takiej rady tutaj nie usłyszysz. W ogóle nie będziesz słyszał rad. Zaprosiłem trójkę praktyków z zupełnie różnych światów których łączy jedno: stają po przeciwnej stronie, twarzą do publiczności i zawsze mają coś do przekazania. Porozmawiamy o trzech kluczowych rzeczach dookoła występu: przygotowania przed, opanowania strachu w trakcie i samej "mechaniki wypowiedzi" - opanowanie faflunienia. Więc jeżeli paraliżuje Ciebie strach jeżeli tylko pomyślisz o tym aby stanąć na scenie lub tylko - po prostu, w pracy - coś opowiedzieć większej grupie osób, to ta sesja jest dla Ciebie. Od kuchni, z pierwszej ręki, usłyszysz jak przygotowują się Ci których często słuchasz. Bo że się przygotowują - to nie ulega najmniejsze kwestii.

Zaproszeni paneliści to (w kolejności alfabetycznej):
* Jakub Nabrdalik - jedyny przedstawiciel IT w tym gronie. Programista, architekt, lider. Doskonale znany konferencyjnej publiczności za sprawą wielu prezentacji wykraczających poza zagadnienia czysto programistyczne. 
* Karol Modzelewski - Standupowiec? Komediant? Standuper? Autor i prowadzący program satyryczny(?) "Szybki Przegląd Tygodnia" oraz regularnie praktykujący komik. 
* Mirosław Woźniak - tancerz, choreograf, wokalista, współpracujący z szeregiem warszawskich teatrów: Roma, Palladium, Dramatyczny, Operą Narodową. Poza pracą na teatralnych deskach - uczy wykorzystywać podstawowe techniki autorskie (jak głos, ruch) poza sceną (np. w pracy)